Düğün Tarihinizi Seçmenin 15 Yolu : Düğün Planlama Rehberi

En önemli soruyu kendinden geçmiş bir Evet! ve şimdi en popüler olana cevabınızı bulmanın zamanı geldi : Düğün ne zaman?  Düğün tarihinizi seçmek, vereceğiniz ilk büyük planlama kararıdır ve dikkate alınması gereken şeyden daha fazlası vardır. 

Düğün Tarihinizi Seçmenin 15 Yolu, Düğün Planlama Rehberi
Paylaşım Tarihi : 17 Şubat 2022 - Kategori : Düğün Fotoğrafçısı

En önemli soruyu kendinden geçmiş bir "Evet!" ve şimdi en popüler olana cevabınızı bulmanın zamanı geldi: “Düğün ne zaman?” Düğün tarihinizi seçmek, vereceğiniz ilk büyük planlama kararıdır ve dikkate alınması gereken şeyden daha fazlası vardır. İlişkinizdeki anlamlı anlardan balayı planlarına kadar, büyük gününüz için bir tarihte yerleşebileceğiniz tüm farklı yollara hızlı bir rehber! 

1. Duygusal değer

Seçenekler, büyükanne ve büyükbabanızın veya ebeveynlerinizin düğün tarihini, ilk tanıştığınız tarihi, dışarı çıkmaya başladığınızı veya teklifinizin tarihini içerir.

2. Kilometre taşı işaretçisi

Senin 5 işaretlemek istiyorum Bir tarih th , 10 inci , 15 inci , vb yıl birlikte.

3. Dizi Tarihler

Hatırlamanız kolay bir sayı dizisi, örneğin 5/5 veya 11/12.

4. Balayı

Balayı hedefinize seyahat etmek için yılın en iyi zamanı.

5. İdeal hava durumu

Açık hava düğününü planlıyorsanız, bahçe töreni veya açık hava alımı için ne zaman en keyifli olacak?

6. Ailenin durumu

Sizin için en önemli insanlar için en uygun zamanlama hangisidir? Göz önünde bulundurulması gereken tatiller, hamilelikler veya sağlık kısıtlamaları var mı?

7. En sevdiğin çiçeğin mevsimi

Sezonda en sevdiğin çiçek ne zaman? Düğün tarihinizi uygun hale getirmek, bu güzel çiçeğin düzenlemelerinize dahil olma şansını artıracaktır.

8. Tedarikçi mevcudiyeti

Hayalinizdeki bir mekan mı yoksa satıcı mı buldunuz? Rezervasyon garantisi için tarihinizi esnek tutun!

9. Çalışma taahhütleri

Ne zaman uygun miktarda izne sahip olacaksınız veya işten zaman ayırabileceksiniz?

10. Bütçe Durumu

Uygun zamanlarda bazı ödemeleri daha uygun hale getirebilirsiniz Yaz başı yada yaz sonuna yakın gibi

11. Anlaşma tarihleri

Yılın belirli zamanlarında özel fiyatlar alabilirsiniz.

12. Şanslı numara

İkinizin de dahil etmek istediğiniz bir takım özel önemi var mı? Düğün tarihinizi oluşturmak için şanslı sayılarınızı toplama, çıkarma veya bölme de bir seçenektir!

13. Resmi tatil

Birçok konuk zaten mola verecek veya uzun bir hafta sonu bir kurtarma günü fikrini sevecek.

14. Solunum odası

Doğum günü, yıldönümü ve mevsimsel kutlamalar gibi etkinlikleri yaymak ister misiniz?

15. Yılın favori zamanı

Bazen pratik düşünceler romantik bir fikir kazanır ve bu tamamen iyidir - seçtiğiniz tarih evlendikten sonra özel ve önemli hale gelir!

Randevun dolu mu ? Temel Düğün Davetiyesi İpuçlarımızı kontrol etmenin zamanı geldi !

İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı En güzel düğün fotoğrafları nerede çekilir Country Tarzı Konsept Düğün Fikirleri İzmir Düğün Fotoğrafçısı Tavsiye Kumsal Nikahı ve Organizasyon Düğün Öncesi Dış Çekim Yapılır mı? Gelinlik Kirlenir mi? Edward Köşkü Fotoğraf Çekimi ve Dış Çekim - Edward Whittall Garden Düğün Sonrası Dış Çekim İzmir Fotoğrafçı İzmir Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı İzmir Dış Çekim Alanları ve İzmir Dış Çekim Mekanları Bornova Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçıları İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İzmir Ürün Fotoğrafçısı - Katalog Çekimi Kuşadası Düğün Fotoğrafçısı - Düğün Hikayesi İzmir Drone Çekimi Ayvalık Cunda Düğün Fotoğrafçısı Yaratıcı Düğün Pozları ve Fotoğrafları Dış Çekim İçin Gelin Saçı Modelleri Bodrum Düğün Fotoğrafçısı En İyi Dış Çekim Saatleri Düğün Fotoğrafçısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Dış Çekimde Kullanılan Aksesuarlar ve Objeler Düğün Fotoğrafçıları İçin Tercih Edilebilecek Manzara Önerileri Manisa Düğün Fotoğrafçısı Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı İzmir Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı Ayvalık Düğün Organizasyon Firmaları İzmir Dış Çekim Kampanya Dış Çekimde Hava Şartları Düğün Hazırlık Süreci İzmir Fotoğraf Platosu İzmir Gelin Buketi Kore Düğün Pozları - Kore Düğün Fotoğrafları Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları İzmir içi Dış Çekim Mekanları - İzmir'de çekim yapılacak yerler Düğün Tarihinizi Seçmenin 15 Yolu : Düğün Planlama Rehberi