Duygu + Sinan

Şirin ve güzel çiftlerim den bir tane daha. Duygu ve Sinan save the date çekimi için çok uyumlu hale geldiler. Çekim boyunca bol gülmeli anlar geçirdik :)

Duygu ve Sinan'ın Save The Date Çekimleri

Save the date çekimi için çok fazla rüzgara maruz kalsakta bu bizim enerjimizi bozamadı. Ben yapamam desede Sinan  bizce gayet bararılı bir şekilde doğallığını bozmadan en içten şekilde bizlere poz verebildi. Genellikle damatlarımızın bir çoğu poz verme konusunda zorlanır. Haklılar da ilk başlarda alışılmasa da ilk 20 dakikadan sonra gerisi geliyor. Bir eylem halinde poz verdiriyorum çünkü yapması daha kolay geliyor.

Duygu'nun gelin çiçeği okadar güzel ki fotoğraflarda tam bir tamamlayıcı... Diğer çiftlerime de tavsiye ediyorum. Daha sade ve şık olmak sizi en güzel ve en doğal bir şekilde pozlandırmamızı kolaylaştırır. Save the date fotoğraflarından umarız çok memnun kalmışlardır.

Dilruba + Erdem Gamze + Barış
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı En güzel düğün fotoğrafları nerede çekilir Country Tarzı Konsept Düğün Fikirleri İzmir Düğün Fotoğrafçısı Tavsiye Kumsal Nikahı ve Organizasyon Düğün Öncesi Dış Çekim Yapılır mı? Gelinlik Kirlenir mi? Edward Köşkü Fotoğraf Çekimi ve Dış Çekim - Edward Whittall Garden Düğün Sonrası Dış Çekim İzmir Fotoğrafçı İzmir Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı İzmir Dış Çekim Alanları ve İzmir Dış Çekim Mekanları Bornova Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçıları İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İzmir Ürün Fotoğrafçısı - Katalog Çekimi Kuşadası Düğün Fotoğrafçısı - Düğün Hikayesi İzmir Drone Çekimi Ayvalık Cunda Düğün Fotoğrafçısı Yaratıcı Düğün Pozları ve Fotoğrafları Dış Çekim İçin Gelin Saçı Modelleri Bodrum Düğün Fotoğrafçısı En İyi Dış Çekim Saatleri Düğün Fotoğrafçısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Dış Çekimde Kullanılan Aksesuarlar ve Objeler Düğün Fotoğrafçıları İçin Tercih Edilebilecek Manzara Önerileri Manisa Düğün Fotoğrafçısı Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı İzmir Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı Ayvalık Düğün Organizasyon Firmaları İzmir Dış Çekim Kampanya Dış Çekimde Hava Şartları Düğün Hazırlık Süreci İzmir Fotoğraf Platosu İzmir Gelin Buketi Kore Düğün Pozları - Kore Düğün Fotoğrafları Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları İzmir içi Dış Çekim Mekanları - İzmir'de çekim yapılacak yerler Düğün Tarihinizi Seçmenin 15 Yolu : Düğün Planlama Rehberi