Düğün Hazırlık Süreci

Düğün hazırlık sürecinde ; Düğün fotoğrafçısı profesyonel ve işini çok iyi yapıyor olabilir fakat fotoğraflardan memnun kalmak isteyen çift, özellikle de gelin o gün en güzel haliyle görülmek ve fotoğraflanmak ister.

Düğün fotoğrafçısı, düğün hazırlık süreci , Gelinin Düğüne Hazırlığı
Paylaşım Tarihi : 25 Haziran 2024 - Kategori : Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Hazırlık Süreci

Düğünler şüphesiz ki bir çiftin en özel günleridir. İşte bu özel günde iki ana karakter yani i gelin ve damat. O gece düğün fotoğrafçısı tarafından çekilen neredeyse her karede bu çift bulunmaktadır. En azından çiftin bir üyesi kesinlikle o karelerde olmaktadır. Düğün fotoğrafçısı profesyonel ve işini çok iyi yapıyor olabilir fakat fotoğraflardan memnun kalmak isteyen çift, özellikle de gelin o gün en güzel haliyle görülmek ve fotoğraflanmak ister. Düğünün ve o günü canlı tutacak düğün fotoğraflarının ışıldayan yıldızı gelin ve hayallerindeki gelinlikle verdiği her poz düğün sonrasında da gerçekleşen hayalin somut bir kanıtı olacaktır. İzmir Düğün Fotoğrafçısı dendiğinde birçok referansımızla akıllara gelen ilk isimlerdeniz ve size düğün öncesi için de küçük bir tavsiye metni hazırlamak istedik.

Gelinin Düğüne Hazırlığı

Düğün günü yaklaştıkça doğal olarak gelin olacak kişinin telaşı ve stresi artış gösterecektir. Düğünün yapılacak olduğu salon veya mekanın hazırlıkları ne durumda, ilk dans hangi şarkıyla yapılacak, playlistte hangi şarkılar olmalı, saç ve makyaj nasıl olacak ve en önemlisi de gelinliğim nasıl olacak ve o gün üzerimde nasıl duracak tarzı yüzlerce soruya cevap ararken bulurlar kendilerini. Bütün bu stres gelin olacak kişilerde ani kilo kayıplarına veya kilo alımına sebep olabilmektedir.

Düğün fotoğrafçısı, düğün hazırlık süreci , Gelinin Düğüne Hazırlığı

Gelinlik Diyeti ve Kısa Sürede İncelme

Gelinlik diyetiyle kısa sürede incelmeniz mümkün ve bunun için günlük alışkanlıklarınızı ortadan kaldırmanıza gerek yok. Özellikle düğün öncesi yoğun günlerde beslenme düzeninizdeki ani değişimler sağlığınızı tehdit altına sokabilmektedir. Bu sebeple kısa sürede incelme üzerine ufak tavsiyeler verilebilir.

Öncelikle ekmek ve karbonhidrat tüketimini azaltmalı ve yerine protein ağırlıklı bir beslenme düzeni oturtmalısınız.

Kahvaltıdan bir ya da yarım saat önce bir su bardağı akşamdan hazırlamış olduğunuz şu karışımı içmenizi öneriyoruz; ılık bir litre suyun içine yarım limon, bir adet doğranmış salatalık, bir avuç maydonoz ve isteğe göre çok küçük bir parça taze zencefil. Kahvaltıda haşlanmış yumurta, peynir, zeytin ve yeşil sebzeler tüketerek güne başlamalısınız. Bu besinler sizi gün içinde dinç tutmayı sağlayacaktır. Bunun haricinde tatlılardan uzak durmaya çalışmanız da ani kilo alımlarını engelleyecektir. Akşam yemeklerinde de et, tavuk ve sebze ağırlıklı beslenmelisiniz. Düğün öncesindeki yoğun süreci bu şekilde beslenerek geçirdiğinizde düğün gününde gelinliğinizin içinde çok daha zinde ve iyi hissedeceksiniz. Siz gülümseyin, gerisini bize bırakın.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı En güzel düğün fotoğrafları nerede çekilir Country Tarzı Konsept Düğün Fikirleri İzmir Düğün Fotoğrafçısı Tavsiye Kumsal Nikahı ve Organizasyon Düğün Öncesi Dış Çekim Yapılır mı? Gelinlik Kirlenir mi? Edward Köşkü Fotoğraf Çekimi ve Dış Çekim - Edward Whittall Garden Düğün Sonrası Dış Çekim İzmir Fotoğrafçı İzmir Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı İzmir Dış Çekim Alanları ve İzmir Dış Çekim Mekanları Bornova Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçıları İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İzmir Ürün Fotoğrafçısı - Katalog Çekimi Kuşadası Düğün Fotoğrafçısı - Düğün Hikayesi İzmir Drone Çekimi Ayvalık Cunda Düğün Fotoğrafçısı Yaratıcı Düğün Pozları ve Fotoğrafları Dış Çekim İçin Gelin Saçı Modelleri Bodrum Düğün Fotoğrafçısı En İyi Dış Çekim Saatleri Düğün Fotoğrafçısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Dış Çekimde Kullanılan Aksesuarlar ve Objeler Düğün Fotoğrafçıları İçin Tercih Edilebilecek Manzara Önerileri Manisa Düğün Fotoğrafçısı Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı İzmir Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı Ayvalık Düğün Organizasyon Firmaları İzmir Dış Çekim Kampanya Dış Çekimde Hava Şartları Düğün Hazırlık Süreci İzmir Fotoğraf Platosu İzmir Gelin Buketi Kore Düğün Pozları - Kore Düğün Fotoğrafları Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları İzmir içi Dış Çekim Mekanları - İzmir'de çekim yapılacak yerler Düğün Tarihinizi Seçmenin 15 Yolu : Düğün Planlama Rehberi