Merve + Metin

Tire Derekahve'de yapılan dış çekimde fotoğraf çekimini yapmadan önce oradaki kalabalıktan biraz korktuk. Nereye gitsek kalabalık ile karşılaşıyorduk. Derekahve Düğün Fotoğrafları aslında çok güzel oluyor.

Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin Merve + Metin

Derekahve Düğün Fotoğrafları

Tire Derekahve'de yapılan dış çekimde fotoğraf çekimini yapmadan önce oradaki kalabalıktan biraz korktuk. Nereye gitsek kalabalık ile karşılaşıyorduk. Derekahve Düğün Fotoğrafları aslında çok güzel oluyor. Merve çekimi orada yapmamızda baya dirençliydi :) Bir kaç kez ertelenen çekimden sonra sonunda çekime Derekahve'de başladık. Bende ilk defa burada çekim yapıyordum ve yeri gerçekten sevdim. Ama düğün fotoğrafı çektirmek için biraz fazla kalabalık. Öyle güzel bir yerin boş olması beklenemezdi zaten. 

Sahil kısmında aşırı ve çok fazla rüzgar vardı. orada belki 10 dakika zor durabildik. Fazla olan kum taneleri gözlerimizi ve makinemizi mahvetmişti :)

 

Düğün Hikayesi

Çağla + Hasan İrem + Ricky
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı