Serap + Murat

Düğün fotoğraflarınızda alışılmışın dışında her şeyin kusursuz gözükmesi yerine bırakın dağınık kalsın

İzmir Düğün Fotoğrafı, Düğün Fotoğrafçısı, İzmir Düğün Hikayesi, Save The Date İzmir Düğün Fotoğrafı, Düğün Fotoğrafçısı, İzmir Düğün Hikayesi, Save The Date İzmir Düğün Fotoğrafı, Düğün Fotoğrafçısı, İzmir Düğün Hikayesi, Save The Date İzmir Düğün Fotoğrafı, Düğün Fotoğrafçısı, İzmir Düğün Hikayesi, Save The Date İzmir Düğün Fotoğrafı, Düğün Fotoğrafçısı, İzmir Düğün Hikayesi, Save The Date

Rüzgarın Zorladığı Bir Çekim

Düğünlerini Ayça'nın dış çekimlerini benim çektiğim Serap ve Murat çekim sırasında rüzgar yüzünden biraz stresli olsalarda doğal gülüşleri fotoğraflarını olumlu etkiledi. Aslında bir çok çiftime söylediğim "Boşverin siz takılın" lafını onlarada söyledim. Murat saçlarının ciddi dağılmasına hemen alıştı ardından Serap'ta birkaç fotoğrafı gördükten sonra hemen moda girdi. Akşam paylaştığım fotoğraflardan sonra fikirleri iyice değişti.

Alışılmışın dışında her şeyin kusursuz gözükmesi yerine "bırak dağınık kalsın" benim felsefem :) tabiki abartmadan ama doğal kelimesinin eş anlamı bunun olduğunu düşünüyorum.

Ecem + Cenkay İrem + Ricky
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı