İzmir Doğum Fotoğrafçısı

İzmir doğum fotoğrafçısı, İzmir doğum öncesi fotoğrafçılığı, doğum olacak gün ve doğum yapıldıktan sonraki zamanda yapılan anne baba ve diğer aile bireyleri ile yapılan çekimlerdir.

 


Doğum Öncesi Fotoğraf Çekimi

İzmir doğum öncesi fotoğrafları ve İzmir doğum öncesi videoları genellikle yeşillik, orman veya sahil kenarı gibi yerler tercih edilerek çeşitli konseptler ile yapılır. İzmir bebek fotoğrafçısı olarak konsept yapmanızı önerme sebebimiz detayların videoyu daha güzel, eğlenceli ve renkli göstermesidir; örneğin konseptinize ekleyeceğiniz bazı aksesuarlar şunlar olabilir; bebeğinizin kıyafeti, ultrason fotoğrafı ve doğacağı günün tarihi gibi. Anne ve baba adayının doğum öncesi çekim yapılacak yere, mevsime ve konsepte uygun olarak rahat ve salaş giyinmesini tercih ederiz.

 


Doğum Sonrası Bebek Çekimi

Annenin hastaneye geldiğinde hamilelik çekimlerinden başlayarak, hastaneden çıkana kadarki fotoğraf çekimidir. Kimi anne hastane odasına çeşitli konseptler belirleyerek doğum organizasyoncuları tarafından süsletip videoların daha zengin görseller olması ve videoları daha eğlenceli hale getirmesi için çeşitli konsept hazırlatırlar. Eğer konseptli bir oda ise detay olarak konsept çekimi yapılır. Anne-baba ve isteğe bağlı olarak aile ile doğum öncesi fotoğrafları ve doğum öncesi videoları çekilir.

 

Doğum öncesi çekimi tamamladıktan sonra en heyecanlı ve en önemli zamanda doğumhaneye ( hastaneden izin aldıysanız ) giderken o son anınızı, doğumhanede bebeğinizin doğumunu, annenin bebeği ile ilk karşılaşması ve o anki duygularıyla kucağına alışı, babanın hislerinin yüzüne vuran mutluluğu hiçbir anı kaçırmamak için sizle orada oluyor ve bu anları sonsuzlaştırıyoruz. Doğum sonrasında bebeğinizin giyinirken çekimi bittikten sonra odanızda ailenin bebeğinizle karşılaşma anını anne baba ve bebeğin doğum sonrasındaki hallerini video ve fotoğraflar ile sonsuza kadar yaşatıyoruz.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı