Özgün + Halil

Bohem fotoğraflardan hoşlanıyorsanız giyim tarzınızı da ona göre seçmeniz gerekiyor. Bohem düğün fotoğrafları için İzmir'de sarı otların ve soft yeşil tonlarını akşama doğru rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Özgün + Halil Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı

Bohem Düğün Fotoğrafları

Özgün dış çekim öncesi benden bohem fotoğraflar istediğini, çok değil bir kaç pozumuz olsun paylaşım için bize yeterdemişti. yer olarak Urla ve Alaçatı'nın sarı tonlarını seçtik. Özgün ve Halil bizden gerçekten memnun kaldılar ki iyi bir düğün fotoğrafçısı olmak için zaten bizim de çiftlerimizden beklentimiz bu. Dış çekim artık ne kadar fazla ir kitleye yayılsa da her fotoğrafçının kendi tarzını oluşturması güzel.

Bu Tarz Fotoğraflar İçin Dış Çekim Yerleri İzmir düğün fotoğrafçısı aşağıda listeledi.

  • Alaçatı'da porta giderken sağdaki kır alanlar
  • Urla'da shell benzinliğin arkasındaki geniş alan
  • Yine Urla sahiline gelmeden sağ taraftaki zeytinlik alan ( mevsime bağlı )
  • Çeşme'de kumsal alanlar da düğün fotoğrafçısı ile güzel kareler yakalayabilirsiniz.
Gamze + Barış Gizem + Ahmet
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı