Gamze + Barış

Mükemmel miktarda detay ve şık, temiz bir siluet ile Gamze ve Barış'ın duruşları... Gün batımında fotoğraf çekmeyi biz seviyoruz ve sizinle bu fotoğrafları paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Farklı duruşlar evlilik fotoğraflarınızı özel kılabilir.

Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Gamze + Barış Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafı çektirmeden önce dikkat edin

Alaçatı'da güneşin battığı yerlerde ters ışıkta fotoğraf çekmek inanın ki çok keyifli. Giyilen elbisenin ortama uyumluluğu da harika. Bazen bu çalı otlarında çekimler sırasında yürümesi çiftlerimizi zorluyor. Fotoğraf çekimine gelmeden önce yanınızda yedek spor ayakkabı bulundurmanız iyi olur. 

Düğün fotoğrafçısı sayfamızda her fotoğrafta farklı hikayelere yer vermeye çalışıyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı aramalarında evilik ile ilgili sizlere bilgiler vermeye çalışıyoruz. Düğün fotoğrafçısı tavsiye etmek yada en güzel fotoğraf karelerini sizlere sunmak istiyoruz.

Gelin çiçeği için lütfen iletişime geçiniz. Tamamlayıcı düğün aksesuarları ve dış çekim elbisesi fotoğraflarınız için en iedal tasarımda olacaktır.

 

Duygu + Sinan Özgün + Halil
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı