Duygu + Sinan

Şirin ve güzel çiftlerim den bir tane daha. Duygu ve Sinan save the date çekimi için çok uyumlu hale geldiler. Çekim boyunca bol gülmeli anlar geçirdik :)

Duygu + Sinan Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafları, Düğün fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, İzmir Düğün fotoğrafçısı Duygu + Sinan Duygu + Sinan Duygu + Sinan

Duygu ve Sinan'ın Save The Date Çekimleri

Save the date çekimi için çok fazla rüzgara maruz kalsakta bu bizim enerjimizi bozamadı. Ben yapamam desede Sinan  bizce gayet bararılı bir şekilde doğallığını bozmadan en içten şekilde bizlere poz verebildi. Genellikle damatlarımızın bir çoğu poz verme konusunda zorlanır. Haklılar da ilk başlarda alışılmasa da ilk 20 dakikadan sonra gerisi geliyor. Bir eylem halinde poz verdiriyorum çünkü yapması daha kolay geliyor.

Duygu'nun gelin çiçeği okadar güzel ki fotoğraflarda tam bir tamamlayıcı... Diğer çiftlerime de tavsiye ediyorum. Daha sade ve şık olmak sizi en güzel ve en doğal bir şekilde pozlandırmamızı kolaylaştırır. Save the date fotoğraflarından umarız çok memnun kalmışlardır.

Dilruba + Erdem Gamze + Barış
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı