Dilruba + Erdem

Save The Date çekimi için çok güzel bir hava! Fotoğraf çekimi yaptırmadan önce siz de bir kaç tamamlayıcı save the date aksesuarları bakın. Tamamlayıcı dış çekim aksesuarlarını Dilruba kendisi yapmış ve başarılı.

İzmir Save The Date malzemeleri, İzmir Save The Date Aksesuarları, İzmir Save The Date Fotoğrafları, İzmir Save The Date Örnekleri, İzmir Save The Date Çekimi İzmir Save The Date malzemeleri, İzmir Save The Date Aksesuarları, İzmir Save The Date Fotoğrafları, İzmir Save The Date Örnekleri, İzmir Save The Date Çekimi İzmir Save The Date malzemeleri, İzmir Save The Date Aksesuarları, İzmir Save The Date Fotoğrafları, İzmir Save The Date Örnekleri, İzmir Save The Date Çekimi İzmir Save The Date malzemeleri, İzmir Save The Date Aksesuarları, İzmir Save The Date Fotoğrafları, İzmir Save The Date Örnekleri, İzmir Save The Date Çekimi İzmir Save The Date malzemeleri, İzmir Save The Date Aksesuarları, İzmir Save The Date Fotoğrafları, İzmir Save The Date Örnekleri, İzmir Save The Date Çekimi İzmir Save The Date malzemeleri, İzmir Save The Date Aksesuarları, İzmir Save The Date Fotoğrafları, İzmir Save The Date Örnekleri, İzmir Save The Date Çekimi İzmir Save The Date malzemeleri, İzmir Save The Date Aksesuarları, İzmir Save The Date Fotoğrafları, İzmir Save The Date Örnekleri, İzmir Save The Date Çekimi İzmir Save The Date malzemeleri, İzmir Save The Date Aksesuarları, İzmir Save The Date Fotoğrafları, İzmir Save The Date Örnekleri, İzmir Save The Date Çekimi

Save The Date Malzemleri

Save the date için bize ulaşan Dilrube ve Erdem önceden hazırlıklarını pinterest ve internetten birkaç fikir ile akseuarlarını yapmış. Dış çekim aksesuarları arayanlar eğer el yetenekleri varsa yapabilirler. Save the date aksesuarları yapmak için çok fazla ödeme ayırmanıza da gerek yok. Erdem fotoğraf çekinmeyi çok seviyor ve elinden gelse tüm pozlarını Dilruba olmadan vericek :) Onlar sayesinde bir çok arkadaşlarının düğün ve dış çekimlerini biz yaptık. Onların fotoğraftaki enerjisi eğlenceli kareler çıkmasındaki en önemli etken diyebiliriz. Save the date çekimleri nasıl yapılır? diye merak eden çiftlerimize bir kaç ipucu verelim.

Save The Date Aksesuarları

Dilruba kendi save the date aksesuarlarını birkaç malzeme alarak yapmış. Siz de sevdiğiniz objeleri kendiniz yapabilirsiniz.

Rahat kıyafet seçimi çok önemlidir. Dış çekimi kolaylaştıracak şeylerden birisi de save the date elbisesi dir. Daha sonra bununla alakalı bir yazı daha paylaşacağız.

İzmir save the date çekimi hakkında bilgi almak isteyenler ulaşabilir. 

Save The Date Çekiminde Neler Giyinilmeli? ile ilgli yazımızı okuyabilirsiniz.

Save The Date Çekimi Ne Zaman Yapılmalı? diye merak ediyorsanız burayı okumalısınız.

Duygu + Sinan
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı En güzel düğün fotoğrafları nerede çekilir Country Tarzı Konsept Düğün Fikirleri İzmir Düğün Fotoğrafçısı Tavsiye Kumsal Nikahı ve Organizasyon Düğün Öncesi Dış Çekim Yapılır mı? Gelinlik Kirlenir mi? Edward Köşkü Fotoğraf Çekimi ve Dış Çekim - Edward Whittall Garden Düğün Sonrası Dış Çekim İzmir Fotoğrafçı İzmir Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı İzmir Dış Çekim Alanları ve İzmir Dış Çekim Mekanları Bornova Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçıları İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İzmir Ürün Fotoğrafçısı - Katalog Çekimi Kuşadası Düğün Fotoğrafçısı - Düğün Hikayesi İzmir Drone Çekimi Ayvalık Cunda Düğün Fotoğrafçısı Yaratıcı Düğün Pozları ve Fotoğrafları Dış Çekim İçin Gelin Saçı Modelleri Bodrum Düğün Fotoğrafçısı En İyi Dış Çekim Saatleri Düğün Fotoğrafçısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Dış Çekimde Kullanılan Aksesuarlar ve Objeler Düğün Fotoğrafçıları İçin Tercih Edilebilecek Manzara Önerileri Manisa Düğün Fotoğrafçısı Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı İzmir Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı Ayvalık Düğün Organizasyon Firmaları İzmir Dış Çekim Kampanya Dış Çekimde Hava Şartları Düğün Hazırlık Süreci İzmir Fotoğraf Platosu İzmir Gelin Buketi Kore Düğün Pozları - Kore Düğün Fotoğrafları Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları İzmir içi Dış Çekim Mekanları - İzmir'de çekim yapılacak yerler Düğün Tarihinizi Seçmenin 15 Yolu : Düğün Planlama Rehberi